Connect with us

Platform

Bankroll administrēšana sporta derību padomiem un paņēmieniem

Published

on

Daži no tiem, kas jāpievērš uzmanības novēršanai, bonusa likmes un pārlādēšanas prēmijas. Tie var būt instrumenti, lai palielinātu izredzes uz individuālu likmi un, bez šaubām. Sporta aktivitāšu derībās nav garantijas – izņemot iespējas, kas jums ir sakrautas. Sporta derībās nav slēdzeņu – un noteikti nav bezmaksas naudas – sporta derībās.

Potenciālo ienākumu aprēķināšana ar fiksētām likmēm

  • Viņi varētu vienkārši izlikties videospēlēs, kad viņi nāk klajā, un nav domāts, cik daudz viņi der vai kāds ir viņu kopējais bankrots.
  • Ja esat gatavs pieturēties pie iepriekš izklāstītā plāna, varat darīt daudz, daudz vairāk ar derību analīzes instrumentiem, piemēram, Sharp.
  • Bobs, tikmēr nepareizi novietoti 360 USD par briesmīgo četru nedēļu skrējienu, tomēr joprojām bija palikuši 820 USD.
  • Mēģināt izvēlēties pilnas spēles punktu izplatītājus NFL ir tikpat grūti, jo tas iegūs sporta derībās.

Piedāvājuma lappusē mēs vērts atbildēt azartspēlēs un vēlamies pozitīvi novērtēt mūsu spēlētāju labklājību. Azartspēles var radīt atkarību, un tā ir ļoti svarīga stratēģija to piesardzīgi un mērenībā. Pārklājums ir atšķirība procentos no tā, cik bez šaubām, jūs novērtējat notikumu, salīdzinot ar to, ko bukmeikeri novērtē.Tas ir matemātisks veids, kā konkrēta vērtība. Piemēram, ja bukmeikera dotās izredzes ir 1.Četri, tas rada 60% iespēju saskaņā ar bukmeikeriem. Ja redzat varbūtību 70%apmērā, kas nodrošina jums pārklājumu 10%, šajā gadījumā, iespējams, varētu būt gudrs uzminēt. Ja redzat varbūtību 50%, kas nodrošina pārklājumu -10%, šajā gadījumā jums nevajadzētu derēt.

Kā pārvaldīt savu bankrotu sporta derībās

Galīgais Bankroll Management rokasgrāmata sporta derībām

https://ggbet-sport.com/lv/

Pat ja jūs derējat par identisku vienības dimensiju, lai sāktu ar likmi, jūs varat redzēt savu dokumentu par katru likmes izmēru. Ja jūsu pārliecinātākajām lugām ir ievērojami augstāks dokuments nekā jūsu daudz mazāk nodrošinātajām lugām, šajās situācijās palielinot likmes lielumu. Uzticamības modelis ļauj jums uzlabot savu likmes dimensiju videospēlēs, kur jūtaties papildu nodrošināts. Jūsu standarta likmei joprojām jābūt 1.0 vienība, bet reizēm jūs varat uzlabot likmes lielumu līdz 2 vai trim priekšmetiem.

Tomēr neatkarīgi no tā, vai jūs esat lielisks veiksmīgs dokuments vai neesat iesācējs Bettor, garantējiet, lai liktu ar disciplīnu. Neuzmanieties no noguldījumu veikšanas, īpaši milzīgu noguldījumu. Tas ir gala rezultāts, jo vairāk naudas esat jūsu derību kontā, jo, iespējams, jūs to izmantosit derībām.

Vienības gaume ir pasākums, ko izmanto, lai standartizētu sporta likmes veiktspēju, un to varētu izteikt gan kā dolāru, gan procentuālo vērtību. ROI nozīmē “ieguldījumu atdeve” un ir plašs monetārais termins, kas tiek plaši izmantots. Vēl svarīgāk ir tas, ka jūs vēlaties regulēt likmes lielumu, pamatojoties uz jūsu uzlikto likmes veidu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.